Aktualności
O nas
Moje psy
Osiągnięcia
Mioty
Galeria
Księga Gości
Linki

Ostatnia aktualizacja:
08.08.2023

Strona główna   Dodaj do ulubionych  


Jamnik króliczy szorstkowłosy

Aktualności 2023 - Nowofundlandy Viva Zabajka FCI

Początkiem sierpnia kolejna nowofundlandka z mojej hodowli- ukończyła Championat Polski. Emma Emigracja Viva Zabajka FCI zaprezentowana przez Tomka w Gorlicach- otrzymała CWC oraz tytuły-Najlepsza Dorosła Suka i Zwycięzca Rasy. Gratulujemy...! nowofundland

nowofundland

Ostatni wekend maja 2023 to Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie. Moje "dzieciaki" odniosły tam znaczące sukcesy. Swoje ostatnie CWC do Championatu zdobyła biało-czarna Epokowa Etiuda Viva Zabajka FCI, a swój pierwszy sukces odniósł syn Ana Belli Wichrowe Łąki - Fart Gawroszowy Viva Zabajka FCI. Fart otrzymał nie tylko CWC ale takze wniosek na Interchampiona czyli CACIB. Gratuluję...!!!

nowofundland

viva zabajka

nowofundland

viva zabajka

Grudzień to piękne pasmo sukcesów nowofundlandów z mojej hodowli. Najpierw moja młoda Ambrozja (hod.Karol Zagajewski) wnuczka Revolty i córka Tylko Mnie Kochaj Viva Zabajka wybrała się na Bałkany, gdzie podczas maratonu międzynarodówek uzyskała- 3 grudnia Skopje CAC, CACIB i BOB, 4 grudnia Skopje CAC, CACIB i BOB = Champion Macedonii. 5 grudnia Ćanj Montenegro - CAC, CACIB i BOB, 6 grudnia Ćanj Montenegro- CAC, CACIB i BOS = Champion Czarnogóry. Bardzo się cieszę i dziękuję za pomoc Krzysztof Jedut  :)

viva zabajka  

Tydzień później podczas Międzynarodowej Wystawy Psów w Lublinie , zaprezentowały się córki Zalotnej Szlachcianki Viva Zabajka FCI, wnuczki Revolty. Epokowa Etiuda Viva Zabajka FCI uzyskała CWC i resCACIB a Emma Emigracja Viva Zabajka otrzymała kolejne CWC wygrywając w klasie pośredniej w stawce 4 suczek. Miło było zobaczyć w ringu ponownie, po długiej przerwie Katarzynę Wasiak- właścicielkę niesamowitego nowofundlanda Luxusowy Model Viva Zabajka FCI, ojca i dziadka ogromnej ilości wspaniałych psów.  Ogromne podziękowania dla Tomka Rybaka za przygotowanie i wystawianie, to kolejna wygrana miedzynarodówka- we wrześniu obie suczki wróciły ze złotymi medalami z Przemyśla :)

nowofundland

nowofundland

20.11.2022- przed ukończeniem 7 tygodni, wszystkie szczenięta zostały zarezerwowane. Bardzo się cieszę, mam nadzieje, że przyniosą wiele radosci w nowych domkach. W styczniu planuję pierwszy miot od Ehc Ambrozji. Zapraszam do rezerwacji szczeniąt, info 667676411

Nasz kluski  otworzyły już oczy a patrząc ciekawie na świat zdumione odkrywają, że ledwo naście dni a ważą już  prawie  3 kg. Rosna zdrowo i szybko nabierają sił. Niektóre z nich są wolne =do rezerwacji. A tymczasem syn Belli i Niko,  z  miotu 2021 - Fokus Pokus Viva Zabajka, zaprezentował się  podczas Miedzynarodowej Wystawy w Czeskich Budziejowicach. W mocnej stawce kilkunastu nowofundlandów, mając zaledwie 15 miesięcy i 10 dni, uzyskał najwyższe noty : I miejsce, CAC, CACIB oraz BOB czyli Zwycięzca Rasy...!!!! Ogromny sukces dla tak młodego psa..!!!

nowofundland

viva zabajka

Nasze szczenięta rosną zdrowo, a w tym czasie druga część hodowli, korzysta z pięknej jesieni- na zdjęciu , od lewej: Ambrozja, Jagoda czyli Norkros BlueBerry oraz Revolta 

nowofundland

viva zabajka

Koncem września powitam w Zabajce tegoroczny miot nowofundlandów. Bedzie to skojarzenie jakiego dawno nie było w Polsce. Matka szczeniąt to Interchampion, Multichampion Ana Bella Wichrowe Łąki- przedstawiać jej nie trzeba, dodam tylko, że szczenięta z jej poprzedniego miotu zdobywają już nagrody nie tylko na wystawach, ale takze w ratownictwie wodnym. Jedyna aktualnie suka z tytułem Interchampion w hodowli. Ojcem szczeniąt zostanie vice Zwycięzca Świata 2021, Champion Czech, syn wybitnego Rambo od Trojske Skaly ( mam w hodowli jego siostrę, Revolte) czyli Albert od Trojske Skaly. Oboje rodzice wolni od dysplazji biodrowej, łokciowej, wad serca i cystynurii. Poniżej kilka zdjęć Alberta, pies bardzo grubej kości, z typową mocną głową, bez sztucznie "postawionej" grzywki : zabajka

nowofundland

nowofunlandy

wodołaz

nowofundland

 Początkiem czerwca Bella wystawiła się w Serbii- uzyskała CAC, CACIB i BOB. Tym samym spełniła wszystkie wymogi by otrzymac tytuł Interchampion ...!!!
nowofundland

 Syn Ana Belli z miotu 2021- Fokus Pokus Viva Zabajka FCI -zaczyna przygodę z wystawami. Swój debiut miał podczas Klubowej Wystawy Nowofundlandów - gdzie zwycieżył klasę młodzieży otrzymując I miejsce w stawce 5 psów i tytuł Najlepszego Juniora.

viva zabajka

zabajka

Wiosna w pełni, kwitną magnolie i bez a trawa po zimie ma jasny , zielony kolor. Od lewej- Korba, Bella, Ambrozja i Revolta. 

nowofundland

W rok 2022 moje nowofundlandki weszły w zdowiu i dobrym apetycie. Wiosna planuję  miot od Ch.Ana Bella Wichrowe Łąki, szczegóły wkrótce. Zdjęcie poniżej - podczas kolacji, od lewej: ponad roczna EHC Ambrozja, 2,5 letnia Ana Bella Wichrowe Łąki, 9 letnia Revolta od Trojske Skaly (babcia Ambrozji) oraz najstarsza 10 letnia Prosto W Serce Viva Zabajka FCI.

nowofundland

Wszystkie puszyste kulki- nowofundlandy cieszą już oczy nowych nabywców. Część zamieszkała w Czechach, część w Polsce. W marcu 2022 planuję miot od Ch. Zalotna Szlachcianka Viva Zabajka FCI, miot będzie o czarnym i biało- czarnym umaszczeniu. Poniżej - pierwsze zimowe wakacje mojej małej 5-cio miesięcznej Pasiczynki :) 

nowofundland

 Czas płynie tak szybko... Końcem sierpnia w mojej hodowli wypatruja nowego domu tylko trzy "dziewczyny" nowofundlanda- Pasieczynka, Fatamorgana i Figa z Makiem. Zapraszam do kontaktu 667676411.

nowofundland

25 czerwca przywitałam na świecie miot F w mojej hodowli. Matką została Championka Ana Bella Wichrowe Łąki a ojcem czeski Champion Tex Nicholson od Trojske Skaly . Hodowla "od Trojske Skaly " to jedna z najstarszych w Europie ( założona 1969 rok..!!! ) dla której nowofundland to zdrowy, pracujący pies. Info tel. 667676411 Bliższe info w zakładce "miot 2021"

A tymczasem- słoneczne, piękne lato w pełni ..!

nowofundland

zabajka

Wszystkie suczki z miotu D sa już szczęśliwe w nowych domach :) Końcem grudnia urodziły się szczenięta od córki Revolty -Championki Tylko Mnie Kochaj, a początkiem lutego planujemy miot  córki Revolty- Championki Zalotna Szlachcianka. Krycia zagraniczne. Zapraszam do kontaktu  tel 667676411 

nowofundlandy

nowofundland

12 sierpnia przyszedł na ten świat ostatni miot nowofundlandki Revolty. Mamy trzy śliczne  dziewczyny :) Jedna zarezerwowana, zapraszam do kontaktu 667676411

nowofundland

nowofundland

Wirus zmodyfikował plany hodowlane. Już w połowie sierpnia wypatruję miotu nowofundlandów od Revolty i Pacyfika. Będzie to ostatni miot Revolty- jej szczenięta z poprzednich miotów są zdrowe i mają na koncie wiele osiągnięć. Ojcem jest sprawdzony Pacyfik Bis Duet Wichrowe Łąki, nowofundland prowadzący znane i cenione linie amerykańskie i włoskie. Pies zdrowy, przebadany, utytułowany. Zainteresowanych rezerwacją- proszę o kontakt  tel 667676411 .

Miot od Revolty to jeden wyjątkowy piesek :) . A tymczasem nowofundlandki z mojej hodowli pną się po szczeblach kariery. Latem Championa Polski ukończyła Tylko Mnie Kochaj z miotu 2016. W listopadzie Championa Bułgarii i Championa Bałkanów wywalczyła Zalotna Szlachcianka z miotu 2017, zdobywając także 3 x CACIB, 3 x BOB oraz piękny puchar za III miejsce w BOG- suczka jest już po badaniach w kierunku dysplazji- HD A, ED 0/0. Brawo...!!!

nowofundland

zabajka

nowofundlandzabajka

Sezon wystawowy w pełni..! 15 czerwca Bajeczna Bohema zadebiutowała w klasie szczeniąt podczas Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Jeleniej Górze otrzymując ocenę wybitnie obiecująca , Najlepsze Szczenię a w konkurencjach finałowych III w BIS szczeniąt..!!! W tym czasie Zakręcona Arystokratka wystąpiła podczas Mazowieckiej Wystawy Psów Rasowych w Łącku , otrzymując ocene doskonała i kolejny, tym razem srebrny medal. Brawo...!!!

nowofundland

zabajka

Zalotna Szlachcianka Viva Zabajka - została przebadana w kierunku dysplazji, prof. Siembieda, Wrocław =  wyniki- wolna od dysplazji biodrowej i łokciowej czyli HD A i ED 0/0 . Bardzo się cieszę...!

Międzynarodowa Wystawa Psów w Lublin 2018 - Zalotna Szlachcianka Viva Zabajka FCI - kolejny sukces..! Doskonała, złoty medal i Zw. Młodzieży...!!! Super...!!!

Zakręcona Arystokratka Viva Zabajka FCI- doskonała, złoty medal w stawce 3 suczek, Zw. Młodzieży , Najlepszy Junior w Rasie -Nowy Dwór Mazowiecki 2018...!!!

nowofundland

Zalotna Szlachcianka Viva Zabajka wystąpiła podczas Krajowej Wystawy w Radomiu 2 grudnia 2018. Nowofundlandy sędziował Dariusz Skorek. Suczka otrzymała ocenę doskonałą ,medal złoty, tytuły - Zw. Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie. Brawo..!!! Gratulujemy..! To córka Revolty i Pacyfika z miotu 2017. 
nowofundland

Mamy szczenięta...! Szczegóły w zakładce " miot 2018 ". Mamą jest Revolta. Jej córka z pierwszego miotu - Tylko Mnie Kochaj Viva Zabajka,  rozpoczęła przygodę z wystawami uzyskując - Kraków 16.06.2018 -doskonała, medal brązowy, Kraków 17.06.2018 - doskonała, I miejsce, medal złoty, CWC, Najlepsza Dorosła Suka i BOS ; Będzin 7.07.2018 - I miejsce, medal złoty, CWC, Najlepsza Dorosła Suka. Córka z drugiego miotu - Zalotna Szlachcianka Viva Zabajka wystawiana w klasie szczeniąt - Rzeszów  2018- Zwycięzca BIS szczeniąt całej wystawy, Kielce 2018 dwukrotnie doskonała, medal srebrny, Zakręcona Arystokratka -doskonała, srebro Warszawa 2018. Brawo...!!!

nowofundland

zabajka

szczenieta

Niedzielne, upalne popołudnie 28 maja 2018- Britka, Korba i Volta.

nowofundland

Mamy szczenięta..! 23 kwietnia 2018 -Prosto W Serce Viva Zabajka została mamą 3 pięknych dziewczynek. Tatą został czeski champion Tex Nicholson od Trojske Skaly . Więcej aktualnych zdjęć w zakładce "miot 2018". Poniżej zdjęcie ojca i 3 dziewczynek.

nowofundland

nowofundland

Zimowe spacery- luty 2018 . Końcem kwietnia planuję miot w Zabajce, zaczynamy ponownie alfabet- miot na literę "A" . Ojciec szczeniąt z poza Polski :)

nowofundland

zabajka

zabajka

nowofundland

Zgaduj Zgadula już w nowym domku 

nowofundland

Z miotu Revolty i Pacyfika wolna jedna suczka- foto z 1 grudnia 2017

zabajka

nowofundland

Bardzo ważne dla wszystkich planujących zakup szczenięcia 

                          http://psia-mac.pl/legalne-pseudohodowle/


2016

2015 :: 2014 :: 2013   2012   2011-2010   2009   2008  2007  2006  2005